GRATIS


GRATIS LEIDSE SLEUTELGROETEN & DOWNLOADS 


Een originele, makkelijke, passende en snelle digitale Leidse ansichtkaart en slideshow voor bij jouw bericht.
Wil je iemand even verrassen, een hart onder de riem steken, geluk wensen,bedanken of gewoon een leuke groet sturen....

Met een digitale Leidse Sleutelgroet komt het goed.

  
Hoe werkt het ?

Kies uit een van de onderstaande teksten en copieer de gewenste link ( of met rechter-muisklik  het linkadres ) en voeg het in jouw email, faceboek, twitter, whatsapp etc. bericht.

Door op de link te klikken kun je de groet bekijken

*
Groeten uit Leiden      ( www.groetenuitleiden.nl )

* Groeten uit Sleutelstad Leiden ( www.leidsegroeten.nl )

* Bloemengroeten uit Leiden ( www.bloemengroeten.nl )

* Mooie Verjaardag uit Leiden ( www.mooieverjaardag.nl )

* Gefeliciteerd uit Leiden ( www.verjaardagsgroeten.nl )

Een Bedankje uit Leiden ( www.hartelijk-bedankt.nl )

* Heel Veel Succes uit Leiden ( www.heel-veel-succes.nl )

* Een Compliment uit Leiden ( www.eencompliment.nll )

* Een Complimentje...omdat je zo lekker Leids bent  ( www.eencomplimentje.nl )

* Fijne Valentijnsdag uit Leiden ( www.fijnevalentijnsdag.nl )

* Goede Beterschap uit Leiden ( www.goedebeterschap.nl )

* Veel Beterschap uit Leiden  ( www.veelbeterschap.nl )

* Veel Sterkte uit Leiden  ( www.veelsterkte.nl )

* Feestgroeten uit Leiden ( www.feestgroeten.nl )

* Allerbeste Wensen uit Leiden  ( www.allerbestewensen.nl )

* Vrolijk Paasfeest uit Leiden ( www.vrolijkpaasfeest.nl )

Vrolijke Pasen uit Leiden ( www.vrolijkepasen.nl )


Jouw eigen Leidse Sleutelgroet ?

Neem voor prijzen van sponsormogelijkheden,zakelijke toepassingen of een persoonlijke vermelding  in de digitale Leidse Sleutelgroet contact op met Het Leidse Winkeltje.

GRATIS ONDER WATER IN LEIDEN KLEURPLAAT

Kijk wat er allemaal in de grachten van Leiden te ontdekken valt.
Download de kleurplaat hier en kleur hem in op jouw PC of print hem uit op papier.

Als je de plaatjes langs de stippellijnen uitknipt, kun je er ook nog een leuke kijkdoos mee maken.
Veel knutselplezier !


Deze kleurplaat is een initiatief van
www.onderwaterinleiden.nl en www.boostcartoon.nl





Er zijn geen producten in deze categorie.